Chiny Przemysłowy worek filtrujący producent

ZHEJIANG GRACE ENVIROTECH CO., LTD

Zawsze oddając się filtracji

Aktualności

November 17, 2020

Prawidłowa metoda czyszczenia tkaniny filtracyjnej do prasy filtracyjnej

Po długim okresie użytkowania na wielu częściach filtra prasy ramowej łatwo gromadzi się kurz, co powoduje zatykanie.
Wpłynie to na użycie prasy ramowej, dlatego konieczne jest czyszczenie.
 
Dzisiaj porozmawiamy o właściwej metodzie czyszczenia filtra prasowego.
 
Tkanina filtracyjna w postaci płyty i ramy z tkaną dzianiną o gęstych otworach, co skutkuje specjalną strukturą tkaniny filtracyjnej, która sprawia, że ​​cząstki stałe tkaniny filtracyjnej z głębokości nie są łatwe do usunięcia.
 
Po nagromadzeniu się tych cząstek i zablokowaniu tkaniny filtracyjnej, spowoduje to, że działanie prasy ramowej będzie nieefektywne, dlatego musimy okresowo filtrować tkaninę prasy filtracyjnej.
 
Przed czyszczeniem musimy zrozumieć charakter filtra płytowego prasy filtracyjnej, dlatego należy wybrać odpowiednią metodę czyszczenia, jeśli filtrat jest kwaśny, do namoczenia tkaniny filtracyjnej należy użyć słabej bazy wody.Ogólny czas namaczania od 10 do 24 godzin. Następnie ściereczkę delikatnie potrzyj kilka razy wodą po czyszczeniu.Może być ponownie użyty.
 
Również w przypadku filtratów kwaśnych lub obojętnych wystarczy zmienić namoczony roztwór na słabo kwaśny.Warto dodać, że gdy filtr ma adhezję, do płynu musującego trzeba również dodać odpowiedni rozcieńczalnik, aby uzyskać lepszy efekt mycia.

Powyższy sposób jest prawidłowym sposobem czyszczenia tkaniny prasującej z filtrem ramy.Po dłuższym użytkowaniu prasy ramowej musimy pamiętać, że jej poszczególne elementy służą do prawidłowego czyszczenia, tak aby efekt był lepszy.
Szczegóły kontaktu