Chiny Przemysłowy worek filtrujący producent

ZHEJIANG GRACE ENVIROTECH CO., LTD

Zawsze oddając się filtracji

Wycieczka po fabryce

ZHEJIANG GRACE ENVIROTECH CO.,LTD Fabryka

Dostać Przemysłowy worek filtrujący & Worek filtrujący z PTFE Teraz!

Kliknij tutaj, aby poprosić o wycenę

Zhejiang Grace Envirotech Co., ltd, ze znaną marką „ECOGRACE”, jest jedną z filii Grace Filter MFG, z siedzibą w Wielkiej Brytanii i rozwiniętą w Chinach.

ECOGRACE oznacza wysokowydajne rozwiązania filtracyjne i fachową obsługę filtracji przemysłowej.Odnosimy sukcesy w filtracji przemysłowej w recyklingu odpadów, przetwarzaniu minerałów wydobywczych, recyklingu metali, recyklingu baterii, mieszaniu asfaltu, mieszaniu gumy z sadzy, hucie żelaza itp.

Poświęcamy się dostarczaniu najbardziej ekonomicznych, wydajnych i zoptymalizowanych rozwiązań filtracyjnych, żywotność filtrów jest o 40% dłuższa niż w przypadku innych.

 

 

Naszym zobowiązaniem jest poprawa i optymalizacja wydajności filtrów do kontroli zanieczyszczeń.Nieustannie dążymy do ulepszania naszych produktów i usług z korzyścią dla naszych klientów — zapewniając długą żywotność filtrów przeciwpyłowych i wszystko w celu zmniejszenia emisji.

Jesteśmy przedsiębiorstwem zorientowanym na technologię, innowacyjnym liderem w branży filtracji i ochrony środowiska.Nasz sukces opiera się na myśleniu z wyprzedzeniem, silnym zaangażowaniu w branżę ochrony środowiska oraz odpowiedzialności wszystkich naszych członków.Aby utrzymać tę pozycję, intensywnie inwestujemy w badania i rozwój filtrów.

Spełnianie oczekiwań klientów zawsze było głównym celem naszego zarządzania jakością. Stały rozwój produktów wyznacza standardy dla nowych rozwiązań w technologii filtracji.

Nasza misja :
Dostarczanie wysokowydajnych rozwiązań filtracyjnych.

Nasza wizja:
Seak, aby być pierwszym i najlepszym ekspertem od rozwiązań filtracyjnych, utrzymuj ekologiczny stan ziemi w sposób zrównoważony i lepszy.

Wartość:
Utrzymuj dobre i długoterminowe relacje z naszymi pracownikami, klientami i partnerami poprzez transakcje kredytowe, wzajemną satysfakcję i prawdziwy szacunek!

Bramka :
Być najlepszą i pierwszą opcją rozwiązań filtracyjnych na świecie!

 

 

ZHEJIANG GRACE ENVIROTECH CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 0ZHEJIANG GRACE ENVIROTECH CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 1ZHEJIANG GRACE ENVIROTECH CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 2ZHEJIANG GRACE ENVIROTECH CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 3

ZHEJIANG GRACE ENVIROTECH CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 4ZHEJIANG GRACE ENVIROTECH CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 5ZHEJIANG GRACE ENVIROTECH CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 6ZHEJIANG GRACE ENVIROTECH CO.,LTD linia produkcyjna fabryki 7

 

Szczegóły kontaktu